loading
SMP برق صنعت
جستجو
فارسی

لیمیت سوییچ | Limit Switch

لیمیت سوییچ | Limit Switch

-لیمیت سوییچ (Limit Switch)

 

کلید لیمیت سوییچ:


کلید های لیمیت سوییچ SMP در محل هایی که دارای شرایط کارکرد سخت و دشوار می باشدمورد استفاده قرار می گیرد. محفظه کلید شامل آلیاژ آلومینیوم مقاوم در برابر خوردگی و فولاد ضد زنگ می باشد. تمام قطعات خارجی از جنس فولاد ضد زنگ و یا برنز می باشند. به تعمیر و نگهداری نیاز نخواهد بود. نقاط عملکرد را می توان به ترتیب با استفاده از بادامک های قابل تنظیم در محدوده 15 درجه و 30 درجه تغییر داد. اهرم غلتکی به طور مداوم بر روی شافت قابل تنظیم است. به منظور بالا بردن ایمنی، اهرم بایستی با شافت پیچ شود.


 

(LS 100)

-لیمیت سوییچ (Limit Switch)

(LS 200)

 

لیمیت سوییچ مناسب برای شرایط کار سخت Limit Switch Heavy Duty High Temprature

 

کلید های لیمیت سویییچ مخصوص کار سنگین (درجه حرارت بالا)


موارد کاربردی:
کلید های لیمیت سوییچ SMP برای حداکثر عملیات ایمنی تحت شرایط سخت بمنظور نصب شدن در ماشین آلات صنعتی طراحی می شوند. محوظه کلید از جنس چدن می باشد. علاوه بر این تمام قطعات خارجی از جنس فولاد ضد زنگ می باشند. به تعمیر و نگهداری نیاز نخواهد بود. نقاط عملکرد به ترتیب در هر دو طرف، 35 درجه است. اهرم غلتکی به طور مداوم بر روی شافت قابل تنظیم است. برای موارد کاربردی ایمنی، اهرم بایستی با شافتی از جنس فولاد ضد زنگ که مقاوم در برابر خوردگی است پیچ شود.


دستورالعمل نصب و راه اندازی :
عملکرد کلید های لیمیت سوییچ SMP (کلید موقعیت) از نوع LS 25 یا LS 35 تولید سیگنال های الکتریکی مطابق با موقعیت های ماشین آلات محرک است.
این واحد ها تقریبا برای استفاده در هر نوع آب و هوا و یا شرایط دشواری مانند درجه حرارت بالا مناسب هستند.

(LS 25)

 

 

لیمیت سوییچ مناسب برای شرایط کار سخت (LS 35)

 

 

 تحقیقات نشان می دهد که کلید ها عمدتا توسط ارتعاش تجهیزات و یا آسیب در محل نصب و راه اندازی خسارت می بینند، طراحی خاص SMP راهکار این مشکل است؛ بخش پایینی اهرم مجهز به نوار باریک داخلی است به طوری که کلید کارایی بهتری در شرایط ناپایدار خواهد داشت. علاوه بر این، استفاده از لاستیک سیلیکون پایینی ارتعاشات را به طور چشمگیری از بین می برد به طوری که احتمال آسیب ها و خرابی سوییچ ها به حداقل می رسد. 
لاستیک های آب بندی از سیلیکون خاص ساخته شده اند که در برابر دمای تا 300 درجه سانتی گراد مقاوم می شوند و به دلیل طراحی خاص SMP حتی اگر تجهیزات به درستی توسط اپراتور نصب نشوند، کلید در برابر گرد و غبار محافظت خواهد شد. 
 

  

LS100 & LS200

 

 

LS25 & LS35