loading
SMP برق صنعت
جستجو
فارسی

کلید پارگی نوار | Ripped Belt Switch

کلید پارگی نوار | Ripped Belt Switch

-کلید پارگی نوار(Ripped Belt Switch)

 

کلید اعلام پارگی نوار SMP زیر نوار نقاله قرار داده می شود به طوری در مورد کاهش قطر تسمه یا اضافه بار، این تسمه کلید را تحریک می کند، فرمان هشدار را بکار می اندازد و در نهایت جریان قطع می شود.
کلید اعلام پارگی نوار جهت نصب نوار نقاله در معرض شرایط عملیات بسیار شدید استفاده می شود.


غلتک متحرک از جنس فولاد ضد زنگ با بلبرینگ های فولاد ضد زنگ برای تحمل تنش های جانبی و ارتعاشات استفاده می شود. این غلتک بزرگ با قطر 48 میلی متر از جنس فولاد ضد زنگ امکان استفاده از این دستگاه را در جایی که سرعت تسمه غالب می شود فراهم می کند. تمام قطعات خارجی از جنس آلیاژ آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ می باشند که به طور ویژه اندود و روکش شده اند. نقاط اعلام هشدار به ترتیب در محدوده 15 تا 30 درجه تنظیم می شوند.


این کلید ها را می توان با چراغ سیگنال بسیار مقاوم در برابر ضربه که از فاصله دور قابل رویت باشد تهیه نمود. علاوه بر این، این کلید ها برای ایجاد زنگ هشدار برای بخش آماده شده بطور ویژه به راحتی قابل تغییر است. تمام قطعات اساسی مانند پیچ و مهره ها، شفت ها، پیچ ها و فنر ها از فلز ضد زنگ ساخته شده اند. کلید ها با 2 تماس SPDT تهیه می شوند. برای باز کردن بست، غلتک محرک مجدداً با دست تنظیم می گردد. بنابراین سفارش پذیرش شده بستگی به محصول شما دارد.
 

TS 200

 

-کلید پارگی نوار(Ripped Belt Switch)

TS 200

ورود اطلاعات خریدار:

موبایل:

فکس:

*ایمیل:
سمت:

*تلفن:
*نام و نام خانوادگی:

* نام شرکت: