loading
SMP برق صنعت
جستجو
فارسی

کلید انحراف نوار | میس الایمنت سوئیچ | Misalignment Switch

کلید انحراف نوار | میس الایمنت سوئیچ | Misalignment Switch

- کلید انحراف نوار ( میس الایمنت سوئیچ Misalignment Switch):

off-track switch

 کلید انحراف نوار تسمه ای ناهموار SMP برای نوار نقاله در شرایط بسیار سخت استفاده یا نصب می شود. غلتک محرک از جنس فولاد ضد زنگ با بلبرینگ هایی از فولاد ضد زنگ برای تحمل تنش های جانبی و ارتعاشات استفاده می شود. غلتک های بزرگ با قطر 48 میلی متر از جنس فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم آلیاژی امکان استفاده از این دستگاه را در جایی که سرعت های بالای تسمه غلبه می یابند فراهم می کند. تمام قطعات خارجی از جنس آلیاژ آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ به طور ویژه آبکاری و اندود شده اند. نقاط اعلام هشدار به ترتیب بین 15◦ و 30 ◦ تنظیم می شوند.


برای اینکه سیم کشی بیشتر مجاز باشد، این دستگاه را می توان به صورت اختیاری به دو ورودی کابل PG 16 موازی و یک بلوک پایانی داخلی تجهیز نمود. تمام قطعات خارجی از جنس آلیاژ آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ (بستگی به سفارش) هستند و به طور ویژه اندود شده اند. غلتک محرک از جنس فولاد ضد زنگ با بلبرینگ های فولادی ضد زنگ برای تحمل  تنش های جانبی و ارتعاشات استفاده می شود. این کلید ها را می توان با چراغ سیگنال بسیار مقاومی در برابر ضربه که از فاصله دور قابل رویت باشد تهیه نمود.


علاوه بر این، این کلید ها جهت ایجاد زنگ هشدار برای بخش آماده شده بطور ویژه به راحتی قابل تغییر هستند. تمام قطعات اساسی مانند پیچ و مهره ها، شفت ها، پیچ ها، و فنر ها از فلز ضد زنگ ساخته شده اند. برای باز کردن بست، غلتک محرک مجدداً بصورت دستی تنظیم می گردد. بنابراین سفارش پذیرش شده بستگی به محصول شما دارد.


_ کلید با نوار نقاله تراز شده در 3 موقعیت: افقی، عمودی و 45◦
_ بلبرینگ با نوار نقاله تراز شده در 90 درجه با شکاف 5 تا 10 سانتی متری.
_ سرعت سوئیچینگ بستگی به فاصله هوایی بین نوار نقاله و کلید تراز دارد.


موارد کاربردی:

 
این کلید ها بویژه برای استفاده در صنایع سنگین مانند صنایع فولاد، سیمان و معادن، کارخانه نیشکر، صنایع پتروشیمی و به منظور نظارت بر کارکرد صحیح تسمه نقاله طراحی می شوند.
 

 

TIL 100

 

 


-- کلید انحراف نوار ( میس الایمنت سوئیچ Misalignment Switch):
(TIL 200)

 

 

 

 
 

 

 


-- کلید انحراف نوار ( میس الایمنت سوئیچ Misalignment Switch):

(Til 475)

 


 

-تصاویر بیشتر از - کلید انحراف نوار ( میس الایمنت سوئیچ Misalignment Switch):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 تحقیقات نشان می دهد که کلید ها عمدتا توسط ارتعاش تجهیزات و یا آسیب در محل نصب و راه اندازی خسارت می بینند، طراحی خاص SMP راهکار این مشکل است؛ بخش پایینی اهرم مجهز به نوار باریک داخلی است به طوری که کلید کارایی بهتری در شرایط ناپایدار خواهد داشت. علاوه بر این، استفاده از لاستیک سیلیکون پایینی ارتعاشات را به طور چشمگیری از بین می برد به طوری که احتمال آسیب ها و خرابی سوییچ ها به حداقل می رسد.
لاستیک های آب بندی از سیلیکون خاص ساخته شده اند که در برابر دمای تا 300 درجه سانتی گراد مقاوم می شوند و به دلیل طراحی خاص SMP حتی اگر تجهیزات به درستی توسط اپراتور نصب نشوند، کلید در برابر گرد و غبار محافظت خواهد شد.

توجه: لطفا از طریق ارسال ایمیل در مورد سفارشات خاص، تغییرات اختیاری یا هر وضعیت خاص با مشاوران فنی ما تماس بگیرید. آنها می توانند خدمات مشاوره را به زبان خودتان در اسرع وقت در اختیار شما قرار دهند.
 
لوازم جانبی:

محفظه کلید انحراف نوار SMP از ورق فولاد ساخته شده است که برای جلوگیری از خوردگی با رنگ الکترواستاتیک روکش شده است. این محفظه با شرایط آب و هوایی شدید سازگار است. کلید انحراف نوار SMP با دو پیچ و مهره بر محفظه سوار می شود. پس از اتصال کلید به محفظه، زاویه را می توان به راحتی در محدوده مورد نظر تنظیم نمود. و امکان تغییر زاویه کلید دستگیره به جلو و عقب نوار نقاله وجود دارد. زاویه تجهیز از 5 درجه تا 70 درجه قابل تنظیم است.