loading
SMP برق صنعت
جستجو
فارسی

کلید حفاظت انحراف نوار باکت الواتور | Bucket Elevator Switch

کلید حفاظت انحراف نوار باکت الواتور | Bucket Elevator Switch

کلید حفاظت انحراف نوار باکت الواتور | Bucket Elevator Switch |باکت الواتور سوئیچ

 

کلید انحراف نوار مخصوص کار سنگین در باکت الواتور تسمه ای
کلید انحراف نوار SMP در باکت الواتور تسمه ای


کلید انحراف نوار SMP درباکت الواتور تسمه ای در نصب و راه اندازی نوار نقاله برای نظارت بر راه اندازی صحیح باکت الواتور تسمه ای استفاده می شود.


در مورد انحراف نوار تسمه ای از خط کنترل طراحی شده آن در بیش از فاصله ی مجاز، کلید های انحراف نوار درباکت الواتور تسمه ای با زنگ هشداری برای سیگنال در انحراف اندک تا 15 درجه تهیه می شوند و این کلید، محرک باکت الواتور را در انحراف 30 درجه متوقف خواهد کرد. نصب و راه اندازی این کلید مانع نشت مواد یا خسارات احتمالی به دستگاه می شود، در نتیجه کارایی صنعتی افزایش خواهد یافت.


موارد کاربردی :

این کلید ها به طور خاص برای استفاده در صنایع سنگین مانند صنایع فولاد، کارخانه های گچ وسیمان، کارخانه نیشکر، صنایع پتروشیمی و به منظور نظارت بر اجرای درست تسمه های نقاله طراحی می شوند.

 

کلید انحراف نوار درباکت الواتور تسمه ای:


کلید هشدار دهنده ی پارگی نوار SMP برای نصب دستگاه های باکت الواتور در معرض شرایط عملیاتی بسیار شدید استفاده می شود. رولیک متحرک از جنس فولاد ضد زنگ با بلبرینگ های فولاد ضد زنگ برای تحمل تنش های جانبی و ارتعاشات استفاده میشود. این غلتک بزرگ با قطر 48 میلی متر و از جنس فولاد ضد زنگ امکان استفاده از این دستگاه را در جایی که سرعت های تسمه غالب می شوند فراهم می کند. تمام قطعات خارجی از جنس آلیاژ آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ می باشند که به طور ویژه اندود و روکش شده اند. نقاط عملکرد به ترتیب در محدوده 15 تا 30 درجه تنظیم می شوند.

برای سهولت کابل کشی، این دستگاه را می توان به صورت اختیاری با دو ورودی کابل PG 16 و5/13موازی وبه یک بلوک پایانی داخلی تجهیز نمود. تمام قطعات خارجی از جنس آلیاژ آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ (بستگی به سفارش) هستند و به طور ویژه اندود شده اند. این غلتک محرک از جنس فولاد ضد زنگ با بلبرینگ های فولادی ضد زنگ برای تحمل تنش های جانبی و ارتعاشات استفاده میشود. این کلید ها را می توان با چراغ سیگنال بسیار مقاوم در برابر ضربه که از فاصله دور قابل رویت باشد فراهم نمود.


علاوه بر این، این کلید ها برای ارائه زنگ هشدار برای بخش آماده شده بطور ویژه به راحتی قابل تغییر است. تمام قطعات اساسی مانند پیچ و مهره ها، شافت ها، پیچ ها، و فنر ها از فلز ضد زنگ ساخته شده اند. برای باز کردن بست، این غلتک محرک مجدداً با دست تنظیم می گردد. بنابراین سفارش پذیرش شده بستگی به محصول شما دارد.


_ رولیک در زاویه 90 درجه با فاصله ی 5 تا 7 سانتی متر با نوار تراز می گردد.
_ سرعت سوئیچینگ به فاصله هوایی بین نوار نقاله و کلید ترازشده بستگی دارد.


 

 (Til 475) 

 تحقیقات نشان می دهد که کلید ها عمدتا توسط ارتعاش تجهیزات و یا آسیب در محل نصب و راه اندازی خسارت می بینند، طراحی خاص SMP راهکار این مشکل است؛ بخش پایینی اهرم مجهز به نوار باریک داخلی است به طوری که کلید کارایی بهتری در شرایط ناپایدار خواهد داشت. علاوه بر این، استفاده از لاستیک سیلیکون پایینی ارتعاشات را به طور چشمگیری از بین می برد به طوری که احتمال آسیب ها و خرابی تجهیزات به حداقل می رسد. 
 
لاستیک های آب بندی از سیلیکون خاص ساخته شده اند که در برابر دمای تا 300 درجه سانتی گراد مقاوم می باشند و به دلیل طراحی خاص SMP حتی اگر تجهیزات به درستی توسط اپراتور نصب نشوند، کلید در برابر گرد و غبار محافظت خواهد شد.